![](/uploads/media/53/0a/530a0a748c80130f66962d913f20136f_orig_thumb.jpg)
Хресну дорогу провели вулицями Зборова на Тернопільщині (фото, відео)
До дійства долучилися сотні вірян. Захисники і представники різних організацій почергово несли хрест
![](/uploads/media/99/4f/994f301e987548bc2936ff84b1c3517e_w1920.jpg)
Хресну дорогу вулицями міста провели у Зборові 5 квітня. До молитви долучилися сотні вірян. Світлини з заходу оприлюднили на сторінці Храму Новомучеників українського народу м. Зборів у фейсбуці.
Процесія пройшла вздовж центральної вулиці - від місцевого коледжу до урочища Білий Берег. Хрест на 14 стаціях почергово несли військовослужбовці і ветерани, священники, держслужбовці, працівники поліції, рятувальники, освітяни, студенти, підприємці, пластуни і жителі міста.
Усі молилися за мир і спокій в країні, за наших захисників і волонтерів, за міста, які потерпають від російської агресії, та Героїв, які віддали своє життя за Україну.
Читайте також: «У пам’ять про сина»: у Тернополі відкрили виставку вишитих картин-стацій Хресної дороги (відео)
Фото та відео зі сторінки Храму Новомучеників українського народу м. Зборів у фейсбуці