![](/uploads/media/a4/5b/a45bafeb80e45097cab47c2a55ddec69_orig_thumb.jpg)
Хто стежить за тернополянами (фото)
![cameras](/uploads/media/9e/00/9e00cfe6d026b5ab8066fbe79ba2b76e_orig.jpg)
На всіх цвинтарях міста Тернопіль будуть облаштовані камери для відеоспостереження. Зміського бюджету було виділено 50 000 гривень.
Після встановлення камер на Микулинецькоу кладовищі почали проводити модернізацію.
Модернізовано систему відео-спостереження могил загиблих воїнів АТО на Микулинецькому кладовищі.
- На клопотання родичів та друзів загиблих героїв підприємство тернопільської міськради «Тернопіль Інтеравіа», спільно з КП «Ритуальна служба», за дорученням та сприянням міського голови Сергія Надала й заступника міського голови Леоніда Бицюри встановило додаткову камеру, поліпшило освітлення, - повідомляє Іван Сороколіт.
За допомогою камер відеоспостереження попереджуватимуть спроби вандалізму, які трапляються на кладовищах. Перші камери вже встановили на Микулинецькому кладовищі.
![17457785_296640924089061_6019200534412039187_n](/uploads/media/81/54/81547872d59b702b77053e58a657da87_orig.jpg)
![17499568_296640927422394_7193802890362333827_n](/uploads/media/79/3d/793dddf2d5a7514ecf4a5cc95a05e6ef_orig.jpg)