![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
Художники з усієї України зібралися на благодійний пленер на Тернопільщині (фото)
Триватиме пленер до 24 липня
![](/uploads/media/93/b9/93b98f354a53463aa07352209b8ff827_w1920.jpg)
Художники з різних куточків України (Тернопіль, Рівне, Полтавщина, Дніпропетровщина тощо) приїхали у Заліщики на Всеукраїнський пленер. Про це у групі «Люблю Заліщики» повідомила Ольга Терен.
Упродовж тижня вони писатимуть свої картини на різних локаціях, а на завершення буде організована виставка-аукціон, гроші з якого підуть на підтримку воїнів ЗСУ, що проходять реабілітацію після поранень.
Захоплення красою Дністровського каньйону, величчю Дністра, неймовірними пейзажами сходу і заходу сонця над високими берегами виливаються красою на полотнах, – йдеться в повідомленні.
Триватиме пленер до 24 липня.
На світлинах: Заслужений художник України Володимир Якубовський з Тернополя та Віктор Гвоздинський з Рівного на етюдах.
Фото: Ольга Терен, Оксана Нагуляк, Володимир Шерстій