![](/uploads/media/db/f7/dbf770de0123c2b6557560871164df7e_orig_thumb.jpg)
Керівника лікарні ветеринарної медицини притягнули до відповідальності за корупцію
Посадовець самостійно виписував собі премії та надбавки
![](/uploads/media/c1/a2/c1a21c5d628dea7e1ea6632366a02e87_w1280.jpg)
Тернопільський апеляційний суд залишив без змін рішення Козівського районного суду, яким визнали винним та притягнули до адміністративної відповідальності виконувача обов’язків начальника Козівської районної державної лікарні ветеринарної медицини. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
Посадовець, обіймаючи вказану посаду, упродовж 2021-2022 років підписував та подавав начальнику Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області пропозиції про встановлення та виплату собі премії та надбавки за складність та напруженість в роботі, в яких самостійно визначав їх конкретний відсотковий розмір.
Національне агентство з питань запобігання корупції у відповідних рекомендаціях наголошує, що особа не може об`єктивно оцінити власну роботу при внесенні пропозицій щодо розміру премій чи надбавки, між її приватним інтересом та службовими повноваженнями виникає суперечність, яка впливає на об`єктивність при вчиненні зазначених дій, що є реальним конфліктом інтересів.
Стосовно вказаного начальника лікарні ветеринарної медицини склали 52 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.
Рішенням районного суду накладено штраф у розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Рішення суду набрало законної сили.
Фото з відкритих джерел