Хабарника з Тернопільщини посадили на два роки

Житель Збаразького району за 34 тисячі гривень хабара обіцяв «відкосити» тернополянина від мобілізації.

У ході досудового розслідування було встановлено, що підозрюваний повідомив знайомому - жителю Тернополя, що має можливість допомогти йому вирішити питання, пов'язане з ухиленням від проходження військової служби за мобілізацією. Однак за послуги потрібно заплатити певну суму. За вплив на військового комісара потрібно дати понад 30 тисяч гривень.

Підсудний кілька разів зустрічався з жителем Тернополя. То для обговорення деталей справи, то, аби взяти чотири тисячі завдатку. Під час передачі основної суми грошей - тридцяти тисяч, зловмисника затримали правоохоронці.

Щодо посередника відкрили кримінальне провадження зa частиною 2 cтатті 369-2 КК Укpaїни – прийняття пропозиції та отримання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

Суд визнав підсудного винним в інкримінованому йому злочині та засудив до двох років позбавлення волі зі спеціальною конфіскацією незаконно отриманої вигоди, повідомили у СЗГ УМВС України в Тернопільській області.

 

Вибір читачів за тиждень

Відео