Концерту Сергія Бабкіна завтра у Тернополі не буде

сергій бабкян

Концерт відомого українського виконавця, учасника гурту «5nizza», тренера теле-шоу «Голос країни» у Тернополі перенесли на понеділок, 9 жовтня. 

Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці виконавця в FacebookТернопіль і Хмельницький, важливий апдейт. Концерти в ваших містах перенесенi на один день (9 жовтня - Тернопіль, 23 жовтня - Хмельницький), а у Тернополі ми замiнили i майданчик, на бiльш зручний. Всі квитки, куплені на ці концерти раніше - дійсні.

Концерт, який планували провести 8 жовтня у ПК «Березіль» відбудеться 9 жовтня у драмтеатрі.

Найімовірніше причиною зміни дати проведення концерту стало шоу «Танці з зірками», у якому Сергій Бабкін разом зі своєю дружиною Сніжаною бере участь. Оскільки шоу проходить у прямому ефірі щонеділі з 21:00, то виконавець просто фізично не зможе бути у двох місцях одночасно.

Окрім того, під питанням залишається і те, чи взагалі відбудеться виступ Сергія Бабкіна у Тернополі. Адже його нещодавній концерт у Рівному активісти таки зірвали. Та ще не відомо, чи він відбувся сьогодні, 7 жовтня, у Львові. Адже ще о 19:00 активісти блокували вхід у клуб Malevich, де мав розпочатися виступ ще о 18:00.

Концерт зривають через те, що Сергій Бабкін виступав у Росії вже після анексії Криму та початку бойових дій на сході України, пишуть на львівському сайті Твоє місто.

Вибір читачів за тиждень

Відео