![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Кременчан нахабно обраховують у супермаркетах (фото)
![лапи](/uploads/media/90/1a/901abaaa5423574f69611efc8cf35de1_orig.jpg)
У Кременці покупці знову скаржаться на супермаркет «Вопак». Молода жінка розповіла місцевій спільноті «Реально» у facebook, що серед іншого купувала корм для кота – курячі лапи. Разом з тим для власної вечері вирішила взяти курячу четвертину. У результаті по ціні людська і котяча вечеря обійшлася однаково, лапки порахували як четвертину. Обман кременчанка помітила уже вдома. У супермаркет не зверталася, бо було уже пізно. На підтвердження надіслала фото товару та чека.
- Добрий вечір, хочу поділитися з кременчанами (будь ласка анонімно!). Сьогодні купувала в супермаркеті «Вопак» (по С.Петлюри) четвертину курячу та лапи курячі (+інше). Молоденька працівниця на відділі усе зважила, касир – провела через касу, я розрахувалася. А вдома звернула увагу – випадково, на пакетик з «котячої вечерею», а там... черговий обман супермаркету. Випадково чи навмисне? Хоча не вперше. У чекові лап теж не виявила...» – пише «Реально».
![чек](/uploads/media/bc/bb/bcbb64e1dddd4940c4847548491019c7_orig.jpg)
![курка](/uploads/media/66/98/669807a607530d7ca42bc0169c8656f1_orig.jpg)
Єдине, що можна порадити у такій ситуації – перевіряйте товар і чек, не відходячи від каси. Якщо халепу виявили одразу – вимагайте повернути різницю у вартості товару. Закон України «Про захист прав споживача» ще ніхто не скасовував.
Фото з допису