![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Кременчани зможуть на кілька годин стати відомими художниками
![зоряна ніч](/uploads/media/f6/25/f6259c7a579f18160af4665d9b7aff0f_orig.jpg)
Участь у цікавому майстер-класі пропонують взяти кременчанам. Зокрема, учасники матимуть нагоду створити картину відомого художника Вінсента ван Гога. Відбудеться захід в арт-студії «Ультрамарин Арт». У вартість майстер-класу входять усі необхідні матеріали для написання картини.
«Копіюємо відому картину Вінсента Ван Гога «Зоряна ніч». Всі матеріали входять у вартість майстер-класу. Вікова категорія – дорослі та діти старшого шкільного віку. Матеріали – олійні фарби, полотно на підрамнику форматом 35*45. Вартість – 250 грн. По завершенню майстер-класу всі написані роботи можна залишити підсушити, а потім забрати з собою, або забрати відразу», – розповідають в «Ультрамарин Арт».
Фото з відкритих джерел