![](/uploads/media/2c/27/2c27fb69467b1d9770b35b3b85b5d388_orig_thumb.jpg)
Кременчани знову відзначилися спортивними досягненнями (фото)
![_MVS1065](/uploads/media/1c/d2/1cd243ffddbec3e4d98971a1d68d4975_orig.jpg)
Звітна конференція обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відбулася на базі Головного управління Національної поліції в Тернопільській області. Почесними грамотами нагородили і начальника відділу молоді та спорту Кременецької міської ради Андрія Станіславенка – майстра спорту міжнародного класу з кікбоксингу, Андрія Голуба – заслуженого майстра спорту з кікбоксингу та Сергія Коптюка – тренера з кікбоксингу.
Обласна організація налічує десять колективів фізичної культури у складі 3510 учасників, які роблять усе можливе, аби фізична культура і спорт об’єднувала та підтримувала спортивний і суперницький дух серед поліцейських, військовослужбовців, рятувальників та інших спецслужб та спортсменів області.
Нагадаємо, нещодавно перемогу на всесвітньому турнірі з кікбоксингу у найважчій категорії виборов кременчани, начальник спецпідрозділу КОРД Тернопільщини Дмитро Болтян.
[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«258831,258832,258834,258835»]Фото Кременецької міської ради