![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
Кременчанин вкрав телефон і подарував його дитині
![мобільний вкрали](/uploads/media/75/9c/759c2c899ee97120b9ac2ae59e3ee772_orig.jpg)
Потішити дитину чужим мобільним телефоном спробував кременчанин. Чоловік приїхав на Збаражчину навідати колишню дружину. Дорогою в гості поцупив мобільний у місцевої мешканки.
«Раніше судимий житель Кременечинни біля магазину помітив жінку, яка замешкалась, а в її кишені - мобільний телефон. Скориставшись нагодою крадій зі стажем витягнув мобільник, що жертва цього й не помітила. Лише згодом жінка виявила пропажу й звернулась із заявою до поліції», – повідомляє Відділ комунікації поліції Тернопільської області.
Телефон разом із чужою сім-картою зловмисник подарував дитині. Тому правоохоронці швидко його розшукали. Кременчанину інкримінують частину 1 статті 185 Кримінального кодексу – крадіжка.
Фото з відкритих джерел