![](/uploads/media/7e/a7/7ea74ced437cc74dac111d6f1fe4498e_orig_thumb.jpg)
Крижана краса: на Тернопільщині замерз водоспад «Дівочі сльози» (відео)
Взимку водоспад перетворюється на справжнє диво природи
![](/uploads/media/20/b5/20b5efe80b23a03c90f6614b74cf7c9e_w1920.jpg)
На Тернопільщині замерз травертиновий водоспад Дівочі сльози в урочищі Пустельня.
Красиве відео оприлюднили на сторінці Національного парку «Дністровський каньйон» у фейсбуці.
«Дівочі сльози» – унікальний водоспад, подібні є лише в шести країнах.
Водоспад травертиновий, тобто – його основою є мох, який сотнями років ріс, відмирав, кам’янів і ставав основою для росту наступних поколінь цього ж моху.
Зі скелі, біля Дністра, нависає величезна (майже 3,5-4 м) травертинова брила, по всій площі якої стікають і падають краплинки води. В сонячну погоду – це фантастичне видовище переливається всіма барвами веселки. І це саме той водоспад, який варто раз побачити, ніж сто разів почути про нього.
А так виглядав цей та Джуринський водоспад минулої зими.