![](/uploads/media/37/40/3740d337d464136ea3ca6ca417aa1f28_orig_thumb.jpg)
Куди жителям Тернопільщини повідомляти про закриті укриття під час повітряної тривоги
Через чат-бот скарга проходить найкоротший шлях до людей, які мають вирішити проблему
![](/uploads/media/40/1y/401yzba9afe4abaaa4a5b7ca787b1a8a_w1280.jpg)
На Тернопільщині працює чат-бот, за допомогою якого можна оперативно повідомити про закриті укриття під час повітряної тривоги. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної військової адміністрації.
Як ідеться в повідомленні, за два тижні роботи він показав свою ефективність, тож планують розвивати його ще більше.
Через чат-бот скарга проходить найкоротший шлях до людей, які мають вирішити проблему.
Від вас — зворотний звʼязок з детальною інформацією про укриття, яке вас якимсь чином не влаштовує, від відповідальних — оперативна реакція та рішення. ❗️Закрите укриття під час повітряної тривоги - оперативно інформуйте чат-бот
, – йдеться в повідомленні.
Фото з відкритих джерел