Олеся Поліщук

Легкоатлети з Тернопільщини привезли п’ять нагород із сусідньої області

154091624_3058642091037612_1441032583030180557_n

У Львові відбулися міжнародні змагання зі стрибків у висоту «ХХІІ Меморіал Олексія Дем’янюка» .

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА.

Серед наймолодших учасників, серед юнаків до 16 років Матвій Чауш виборов перше місце з результатом 180 см. А серед юнаків до 18 років з результатом 190 см Матвій став третім. Тренує спортсмена Євген Кармелюк.

- Серед дівчат до 18 років друге місце виборола Дарія Міхєєва (тренер Євген Кармелюк). Ще одна тернопільська легкоатлетка, учениця Тернопільського навчально-реабілітаційного центру Тернопільського центру «Інваспорт», кандидат майстри спорту України Єлизавета Ільєнко, серед дівчат до 18 років, посіла 5 місце (тренер Віктор Ворко). Єлизавета повторила свій особистий рекорд – 1 м 40 см, - йдеться у повідомленні.

Також п’ятим був ще один вихованець Євгена Кармелюка – Ілля Вахрушичев з результатом 180 см.

У виставкових змаганнях турніру взяли участь тернопільські атлети Олександр Хома (ШВСМ) та Денис Загалюк (обласна ДЮСШ), які розділили 1-2 місця (тренер Михайло Васірук).

Як повідомляє Укрінформ, абсолютним переможцем змагань серед чоловіків виявився фіналіст Олімпійських ігор, призер чемпіонату світу у приміщенні і чемпіонату Європи херсонець Андрій Проценко - 2 м 27 см. Кращою у жінок стала Юлія Чумаченко (Миколаїв) - 1 м 88 см.

Нагадаємо, «Меморіал Олексія Дем’янюка» проводять у пам’ять про відомого українського спортсмена, майстра спорту міжнародного класу, учасника ХХІІ Олімпійських Ігор-1980, володаря кращого результату світу в стрибках у висоту сезону-1981 Олексія Дем’янюка, який трагічно загинув у 1999 році.