Тамара Коблик

Лезо застрягло за один сантиметр від серця: тернопільські лікарі врятували 59-річного чоловіка

Потерпілого з ножовим пораненням грудної клітини та живота у критичному стані доставили до лікарні

Медикам Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги вдалось врятувати життя чоловіка з ножовим пораненням грудної клітини та живота. Лезо застрягло за один сантиметр від серця. Про це розповіли на сторінці медичного закладу у фейсбуці.

Близько 17 години вечора до лікарні швидкої допомоги доставили чоловіка 59 років у важкому стані. З урахуванням низьких показників життєдіяльності (практично критичних) було прийнято рішення про негайне хірургічне втручання.

Під час операції медики виявили пошкодження грудної клітки, легень та діафрагми, а також проникаюче поранення черевної порожнини, включаючи ураження шлунку, що призводило до виливання його вмісту у черевну та плевральну порожнини. Ситуація була критична.

Лікарі провели складну операцію, включаючи торакотомію для ушивання поранення легень та діафрагми, а також лапаротомію для ушивання шлунку й зупинки кровотечі.

Стан пацієнта стабільний, він перебуває під наглядом лікарів.

Цей випадок був складним і вимагав від медичного персоналу високого рівня професіоналізму та швидких фахових рішень в надзвичайних обставинах. Однак найважливіше – життя людини врятовано! - йдеться у повідомленні на сторінці лікарні у фейсбуці.

Фото з відкритих джерел та зі сторінки Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої у фейсбуці

Вибір читачів за тиждень

Відео