![](/uploads/media/3a/e6/3ae69df7f04dc2cd1144aed679cd8430_orig_thumb.jpg)
Літо посеред холодів можна знайти у зимовому саду в Тернополі (відео)
У саду близько 150 видів рослин, більшість із яких тропічні
![](/uploads/media/c4/25/c42552e0e53d63b05158ed0420a2a761_w1920.jpg)
Кількаметрові кактуси, ліани, колекція фікусів – загалом близько 150 видів рослин можна побачити у зимовому саду в Тернопільському обласному екоцентрі. Цей сад створили ще 24 роки тому. Помилуватися зеленню тут можна навіть тоді, коли на вулиці сніг та морози.
Детальніше - на відео:
Фото, відео Романа Луциківа