![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
Майбутні чемпіони зростають у Залізцях (фото)
![100_2659](/uploads/media/5d/1b/5d1bb33643e4f701f2919c66d34160c1_orig.jpg)
В старшій групі Залозецького дитсадку, Зборівського району, що на Тернопільщині, відбулися змагання з човникового бігу 4 х 6 м та стрибків в довжину з місця, присвячені Дню Святого Миколая.
Діти довго, старанно та систематично готувались до нелегких та цікавих випробувань. В змаганнях прийняли участь 25 діточок.
![100_2660](/uploads/media/f7/42/f7428e688546e357ae008057fb5766dc_orig.jpg)
Всі учасники змагань в присутності своїх батьків та близьких були нагороджені відзнаками та призами обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».