Тамара Коблик

Майже 3 млн грн компенсацій вже отримали роботодавці Тернопільщини за працевлаштування переселенців

Станом на 31 серпня 153 роботодавці звернулися до служби зайнятості області за такою компенсацією на працевлаштування 265 переселенців

гроші

У службі зайнятості Тернопільщини триває прийом документів від роботодавців на виплату 6500 грн на місяць компенсації за працевлаштування нового працівника із числа вимушених переселенців. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільського обласного центру зайнятості.

Станом на 31 серпня 2022 року 153 роботодавці звернулися до служби зайнятості області за такою компенсацією на працевлаштування 265 переселенців. Уже профінансовано 2,7 млн грн.

Роботодавці, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб, можуть безпосередньо звернутися до підрозділу служби зайнятості, розташованого за їх місцезнаходженням, або подати відповідну заяву через «Портал Дія».

Нагадаємо, що загальна тривалість надання такої компенсації - два місяці з дня працевлаштування. Програма діє на період воєнного стану та впродовж 30 календарних днів після його закінчення. На зазначену компенсацію мають право роботодавці, крім тих, які є бюджетними установами чи фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування, - йдеться у повідомленні.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео