Орест Сарматський

Меморандум про спільні дії в ім’я України прийняли на Тернопільщині

foto-z-pres-konferentsiyi

Напередодні у Тернополі відбулася прес-конференція національно-патріотичних громадських організацій щодо підписання Меморандуму про спільні дії в ім’я України на Тернопільщині.

Після обговорення зауважень та пропозицій прес-служба Народного Руху «ДІЯ» ознайомила «ТЕРЕН» із прийнятим документом.

У Меморандумі про спільні дії в ім’я України на Тернопільщині, зокрема йдеться про те, що громадські та національно-патріотичні організації Тернопільщини ГО ВГО «Спілка офіцерів України», ТОО Українська спілка ветеранів Афганістану, ГО «Схід та Захід єдині», ГО «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України», ГО «Автомайдан Тернопіль», ГО «Об’єднання бойових побратимів», ГО «Спілка Військових Священиків», ГО «Українські побратими», Ліга підприємців «Українська справа», ВГО «Українське реєстрове козацтво», ГО «Тернопільський крайовий Кіш», ГО «Козацько – десантний Рій», ГО «Українська світова спілка професійних вчителів», ГО «20-й загін територіальної оборони», ГО Національний Рух «ДІЯ» об’єдналися задля координації дій щодо здійснення спільної мети. Йдеться про здобуття, закріплення і розбудови національної держави – держави української нації зі своїм суспільним ладом, відповідно до потреб і бажань українського народу, який би забезпечив українській нації всебічний розвиток, правовий та соціальний захист усім громадянам України – Свободу, Справедливість, Добробут.

Також визначено ключові завдання підписантів меморандуму. Це – сконцентрувати всі сили суспільства задля перемоги у російсько-українській війні з відновлення територіальної цілісності України та на підтримку учасників бойових дій, добровольців та волонтерів, свідомих і активних громадян для здійснення захисту прав і свобод, задоволення правових, суспільних та інших інтересів. Також поставлено завдання вимагати від влади виконувати вимоги Майдану, спрямовані на утвердження Української держави, об’єднати спільні зусилля і української діаспори щодо зобов’язань від держав-гарантів щодо збереження територіальної цілісності України та відновлення контролю над державним кордоном. Серед ключових завдань – докладання максимум зусиль через світову спільноту для звільнення наших військових і політв’язнів на території Росії, окупованих Криму та Донбасу, пропагувати і втілювати в життя все українське і дотримуватись у своїх діях національно-захисного обов’язку «СВІЙ ДО СВОГО ПО СВОЄ».

Також громадські та національно-патріотичні організації Тернопільщини підтримують рішення Верховної Ради про заборону продажу землі – найдорожчого скарбу української нації, допоки українці не стануть повноцінними господарями у своїй державі, рішення 13 обласних рад щодо прийняття Верховною Радою України законів – «Про Українську Добровольчу Армію».

Висунуто вимогу до  влади на всіх рівнях виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Ініціатори підписання Меморандуму зобов’язалися сконцентрувати сили громадських організацій на захист прав і свобод потерпілих громадян України від агресії сепаратистів та путінської Росії  на Донбасі та Криму, проводити заходи патріотичного виховання серед молоді задля майбутнього України.

Окрім цього,підписанти зобов’язуються перед собою підтримувати акції кожної організації, що не суперечать меті, вищевикладеним завданням і організаційним статутам.

Меморандум відкритий для підписання іншими національно-патріотичними організаціями.

Фото – прес-служба НР «ДІЯ» в Тернопільській області

Вибір читачів за тиждень

Відео