![](/uploads/media/84/bd/84bdba6100569fbdc609d7b348f1f0e5_orig_thumb.jpg)
«На день ближче до перемоги»: тернопільські захисники знялися у докфільмі (фото)
Фільм розповідає 16 історій військових, волонтерів та рідних воїнів
![](/uploads/media/65/dd/65dd3d529a017452f156723f846dbd40_w1920.jpg)
Презентація документальної стрічки «На день ближче до перемоги» про бійців 105 окремої бригади територіальної оборони відбулася в Тернополі 24 серпня. Про це повідомили у пресслужбі бригади.
Фільм розповідає 16 історій військовослужбовців та військовослужбовець, які з перших днів повномасштабного вторгнення захищають Україну, а також історії про волонтерів та рідних воїнів.
На презентацію завітали військові та їх рідні, волонтери та запрошені гості. Також під час заходу відбулось нагородження військовослужбовців з нагоди Дня Незалежності України.
Трейлер фільму можна переглянути ТУТ.
Читайте також: У Тернополі нагородили за мужність військовослужбовців
Фото 105 окремої бригади територіальної оборони