![](/uploads/media/97/7e/977e0ee882f6ed0eyz7f30345bbeff16_orig_thumb.jpg)
До Тернополя прибув евакуаційний потяг зі сходу
Потяг перевозить пацієнтів різного стану тяжкості з небезпечних зон до лікарень, які знаходяться подалі від фронту
![](/uploads/media/69/81/6981a29631e605fa3c8d22ded676640c_w1920.jpg)
Черговий евакуаційний потяг на залізничному вокзалі Тернополя зустріли рятувальники 10 листопада. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Тернопільської області.
Рятувальники надавали допомогу в зустрічі спеціального потяга, організованого міжнародною медичною гуманітарною організацією «Лікарі без кордонів».
Цей потяг виконує критично важливу місію — перевезення пацієнтів різного стану тяжкості з небезпечних зон до лікарень, які знаходяться подалі від фронту.
Ця акція - це ще один крок до перемоги, ще одна демонстрація відданості рятувальників своїй роботі та готовності допомагати в усіх ситуаціях. Нехай цей приклад надихне нас усіх працювати на Перемогу разом, – йдеться в повідомленні.
![](/uploads/media/d5/57/d5579b8c67642bba8489bd6c0eba80d3_w1920.jpg)
Фото ДСНС Тернопільської області