![](/uploads/media/9d/0d/9d0db38309bd886cc883a34b9d2f5d04_orig_thumb.jpg)
На Кременеччині вперше проведуть екстрим-ралі
![ралі11](/uploads/media/22/21/2221137f8dc3caf22bf3876933d05e00_orig.jpg)
Серед інших розваг до Дня молоді кременчанам вперше пропонують екстремальну для автомобілістів. Основні заходи з нагоди свята триватимуть в урочищі Заброддя. А до того любителі адреналіну гасатимуть Кременецькими горами.
Стартує екстрім-ралі 4*4 «Драйв» о 6.00, маршрут «99 поворотів» с. Веселівка – с. Чугалі. У заїзді можуть взяти участь усі власники автомобілів з колесною формулою 4*4. Автомобілістам гарантують гарне проведення часу, незабутні емоції, чудовий настрій, адреналін. Відбудеться захід за підтримки місцевої районної та міської влади. Охочі взяти участь можуть звернутися за телефоном: (097)-719-75-67 та (097)-130-04-57.
Фото з відкритих джерел, відео «Типовий Кременець»