![картопля](/uploads/media/d7/24/d724969b57e5b9a8bda85308da8d4c66_orig_thumb.jpg)
На Рівненщині встановили меморіальну дошку загиблому Герою з Тернопільщини (фото)
Вічна слава Герою
![](/uploads/media/8d/0b/8d0b87c08f60d7dd973b5544e74ac184_w1600.jpg)
Меморіальну дошку загиблому воїну В'ячеславу Гаврилюку з Тернопільщини відкрили у Великотелковицькому ліцеї на Рівненщині. Про це повідомили на сторінці ліцею в фейсбуці.
В'ячеслав Гаврилюк був випускником даного закладу. Нагадаємо, загинув 52-річний житель Гримайлівської громади 11 червня 2023 року в районі Серебрянського лісу Луганської області, отримавши травми не сумісні з життям, внаслідок артилерійського обстрілу.
Пам'ятну дошку встановили на фасаді школи.
Читайте також: Помер за 9 днів після мобілізації: у Тернопільському ТЦК прокоментували смерть військового
Фото Великотелковицького ліцею