Ростислав Фук

На Тернопільщі є понад 30 актуальних вакансій слюсарів

Максимальна зарплата – до 15 тисяч гривень

У Тернополі є робота для слюсарів з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електроніка), на приватному підприємстві - для слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування; слюсарів-сантехніків шукають міські комунальні підприємства. Про це повідомили у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості.

Слюсарі з ремонту рухомого складу потрібні у «Локомотивне депо Тернопіль», «Львівську залізницю» та «Українську залізницю».

На Чортківщині та в Тернополі є місця праці для слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.

Для слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування є робота у Чорткові.

Зарплата - до 15 тис. грн, середня - 9600 грн.

Якщо у Вас немає відповідної кваліфікації, за спрямуванням служби зайнятості професію слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування можна здобути у Тернопільському обласному комунальному навчально-курсовому центрі; слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів та слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування – у Тернопільському фаховому коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя і Рівненському центрі професійно-технічної освіти (ЦПТО) ДСЗ; слюсаря-сантехніка – в Одеському ЦПТО ДСЗ; слюсаря з механоскладальних робіт – у Полтавському ЦПТО ДСЗ; а слюсаря-ремонтника – в Одеському та Рівненському ЦПТО.

Деякі категорії громадян можуть безкоштовно отримати ваучер на перепідготовку та підвищення кваліфікації за професіями: слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, слюсар-сантехнік і слюсар-ремонтник.

До слова: подати або знайти вакансію можна через сервіси:

«Робота зараз. Державна служба зайнятості»:

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  

«Робота на Тернопільщині»:

Чат-бот: @work_Ternopil_bot 

Роботодавці також можуть подати вакансію через Google-форму: http://surl.li/bzqvd ; через електронний кабінет роботодавця на сайті Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/cabinet, звіт 3-ПН про потребу в кадрах.

Шукачі роботи можуть заповнити анкету-резюме: https://docs.google.com/forms/d/12c4BSF0DPhGMTLFdRN_-yZDAmhkycGj4o069vvUx8yk/edit  

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості Тернопільщини або в Телеграм: 

чи https://web.telegram.org/z/#5134509646

Фото стокове

Вибір читачів за тиждень

Відео