Ростислав Фук

На Тернопільщині допомогли знайти роботу 325 людям із інвалідністю

Станом на 1 грудня роботодавці області пропонують роботу для 35 людей з інвалідністю. Своїм працівникам готові платити до 10 тис. грн

325 людям з інвалідністю допомогли знайти роботу на Тернопільщині протягом січня-листопада 2022 року. Про це повідомили у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості.

У місцевих підрозділах служби зайнятості області людям з інвалідністю сприяють у підборі роботи відповідно до їх професійних навичок і знань, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації, побажань людини; організовують професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації; залучають до посильної тимчасової зайнятості, навчають техніки пошуку роботи та самопрезентації, сприяють у започаткуванні власної справи.

Протягом січня-листопада 2022 року послугами служби зайнятості Тернопілля скористались 1523 особи з інвалідністю, з них 1494 - мали статус безробітного; 325 – працевлаштовано, у тому числі 1 людина з компенсацією витрат роботодавцям єдиного соціального внеску; 100 - проходили професійне навчання; 30 - брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Для 323 безробітних згаданої категорії продовжується пошук відповідної роботи.

Станом на 1 грудня роботодавці області пропонують роботу для 35 людей з інвалідністю. Своїм працівникам готові платити до 10 тис. грн. Найбільша потреба у водіях автотранспортних засобів, швачках, інженерах та слюсарях з рухомого складу.

Якщо Ви шукаєте роботу - заповніть анкету-резюме.

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості Тернопільщини або в Telegram: @DCZ19_Ternopil (

) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео