![](/uploads/media/56/c5/56c550c2da836bf696ee49acc363d4db_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині 16-річний юнак зник під водою під час купання у Дністрі (оновлено)
Під час купання почали тонути троє підлітків. Двох з них врятував місцевий житель. Третього досі шукають
![](/uploads/media/73/6c/736c3dfeaf57f22f574434946825fe8a_w960.jpg)
Інформація про те, що в селі Зозулинці Заліщицької громади в річці Дністер під час купання почали тонути троє підлітків, надійшла на лінію «101» 17 липня, о 20:25. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Тернопільської області.
Згідно з отриманою інформацією, 18-річну дівчину та 19-річного юнака врятував місцевий мешканець. Стан обох задовільний, медичної допомоги вони не потребували. Ще один 16-річний учасник події зник під водою.
Того ж дня до пошуків залучили рятувальників, які з човна обстежили 1 км водного плеса річки вниз по течії. О 22:00 пошукові заходи призупинили, а продовжили 18 липня. Також залучили групу водолазно-рятувальних робіт.
Того ж дня, о 17:40 тіло зниклого хлопця виявили місцеві жителі.
Фото ДСНС Тернопільської області