Тамара Коблик

На Тернопільщині 17 людей відповіли перед законом за порушення захисту держтаємниці

Упродовж 2022 року співробітниками національної спецслужби нейтралізовано 22 загрози витоку секретної інформації з держустанов регіону

Захист державної таємниці – одна з основних функцій Служби безпеки України, передусім в умовах повномасштабної військової агресії рф та безпрецедентної активності ворожої розвідки.

З метою ефективної протидії реальним та потенційним загрозам, Управління СБ України в Тернопільській області здійснює комплексні заходи щодо охорони інформації з обмеженим доступом. Про це розповіли у пресслужбі установи.

Упродовж 2022 року співробітниками національної спецслужби нейтралізовано 22 загрози витоку секретної інформації з держустанов регіону.

За матеріалами СБУ 17 секретоносіїв притягнуто до відповідальності за порушення законодавства у сфері захисту держтаємниці. Зокрема, викрито і розслідувано факти недотримання встановленого порядку поводження та зберігання службової інформації.

Водночас співробітники СБУ провели 33 експертизи режимних об’єктів, що розташовані на території області. За результатами відповідної роботи, підприємствам, установам і організаціям надано 31 спецдозвіл на використання носіїв секретних даних.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео