Тамара Коблик

На Тернопільщині апеляційний суд скасував виправдувальний вирок ухилянту

«Ухилянту» призначили покарання – 3 роки позбавлення волі

наручники

За результатом розгляду апеляційної скарги прокурора Тернопільським апеляційним судом скасовано виправдувальний вирок Кременецького районного суду щодо військовозобов’язаного з Кременця за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період (ст. 336 КК України). Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

Прокурор довів у апеляційному суді, що мешканець районного центру перебував на обліку в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки як військовозобов’язаний.

Після оголошення та проведення мобілізації у зв’язку з військовою агресією проти України обвинувачений пройшов медичний огляд та був визнаний військово-лікарською комісією придатним до проходження військової служби.

Отримавши повістку для відправлення у складі команди до навчального центру для проходження військової служби у Збройних Силах України за призовом під час мобілізації, він не прибув до Кременецького районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки у визначений у повістці день та час.

Свою неявку обвинувачений намагався виправдати у суді релігійними переконаннями, які не дозволяють йому брати до рук зброю.

Вироком апеляційного суду Тернопільської області його визнано винним у вчиненні злочину за ст. 366 КК України й засуджено до 3 років позбавлення волі.

Вирок суду набрав законної сили.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео