![](/uploads/media/f8/d5/f8d5bf05f3d77cf7c8bb2b418467559d_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині двох людей збили на пішохідних переходах (фото)
По усіх автопригодах тривають перевірки
![](/uploads/media/9b/68/9b6878e7557cb56a47af8c1e1b34026f_w640.jpg)
Три дорожньо-транспортних пригоди з потерпілими трапилися на дорогах Тернополя та області впродовж 15-17 березня. Одного водія слідчі затримали. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Алкоголь у крові показав газоаналізатор «Драгер» у водія, який сів за кермо автомобіля та збив перехожу. Аварія трапилася в с. Підгороднє, Тернопільського району 15 березня близько 16:50. За попередньою інформацією. водій автомобіля «Volkswagen Passat» допустив наїзд на 22-річну дівчину, яка переходила дорогу в межах нерегульованого пішохідного переходу.
Її з тілесними ушкодженнями та переломом госпіталізували до лікарні. Водія, після того, як він пройшов освідування на стан алкогольного сп'яніння, затримали відповідно до статті 208 КПК.
Потрапила до медзакладу в результаті аварії 16 березня й жителька Бережанської територіальної громади. Жінка знаходилася на пішохідному переході, коли потрапила під колеса «Fiat Scudo». Її доправили до лікарні, а у водія взяли кров для перевірки на вміст алкоголю.
![](/uploads/media/fb/3b/fb3b17e1dc8edf9e50598d7f1cb4e971_w640.jpg)
По усіх автопригодах тривають перевірки.
Фото Національної поліції