![](/uploads/media/9f/1a/9f1aef6f2cf135441b1bc91460920e9f_orig_thumb.jpg)
У Тернополі водій збив 15-річну дівчину і втік
Правоохоронці розшукують водія і просять відгукнутися свідків аварії
![](/uploads/media/61/63/61638463dc378a99f8231b593939d156_w1600.jpg)
До травмпункту із забоями ноги в Тернополі звернулася п'ятнадцятирічна дівчина. Вона сказала, що потрапила під колеса авто, повідомляють у відділі комунікації поліції області.
Аварія сталася в Тернополі на вулиці Котляревського 12 березня, близько 16:20.
Працівники поліції встановлюють особу водія і просять відгукнутися очевидців даної автопригоди, оскільки він залишив місце ДТП.
Інформацію можна залишити за номером телефону: +380 67 351 3837. Триває перевірка.
Того ж дня з численними травмами до лікарні екстреної медичної допомоги госпіталізували 41-річного тернополянина, який потрапив під колеса автомобіля. Аварія трапилася близько опівночі на вулиці 15 Квітня. У ході перевірки з'ясувалося, що водій автомобіля «Opel astra» не встиг загальмувати й наїхав на чоловіка, який переходив дорогу за межами пішохідного переходу.
Водій попередньо тверезий, але у нього взяли взірці крові для перевірки на вміст алкоголю.
![](/uploads/media/d3/bf/d3bfc04e5ab3e2ac174894f51d183eb3_w640.jpg)
Фото поліції Тернопільської області