![](/uploads/media/68/3c/683cf1a897743b2178235d5bd82948db_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині двоє жінок потрапили під колеса на пішохідному переході
Аварія сталася 10 листопада, близько 17:40 у Чорткові
![](/uploads/media/de/4a/de4a19d4e8250488e02b10bf332789ff_w960.jpg)
Двох жінок збив водій автомобіля «ВАЗ» у Чорткові, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Аварія сталася 10 листопада, близько 17:40 у Чорткові. Як ідеться в повідомленні, потерпілі переходили дорогу на нерегульованому пішохідному переході.
46-річну жінку з переломами та іншими ушкодженнями госпіталізували до травматологічного відділення. Іншій жінці надали меддопомогу та відпустили за місцем проживання.
Нагадаємо, 12 листопада У ДТП на Львівщині постраждали троє людей з Тернопільщини: серед них однорічна дитина. Як попередньо встановили правоохоронці, водій вантажівки «Renault Premium», 62-річний житель Закарпатської області, зіткнувся з автомобілем «Citroen C4», яким керував 28-річний мешканець Тернопільської області. Після цього легковик відкинуло на зустрічну смугу, де він зіткнувся зі ще одним автомобілем «Citroen C4» під керуванням 54-річного львів’янина.
Фото поліції Тернопільської області