Ростислав Фук

На Тернопільщині є 40 вакансій для лікарів

Найбільша зарплата – 20 тис. грн

лікар

Майже 40 вакансій для лікарів різних профілів є у медичних закладах Тернопільщини, повідомляють у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості.

Так, у Тернополі запрошують на роботу анестезіолога, офтальмолога, стоматологів, медицини невідкладних станів, фізіотерапевта, хірурга-проктолога, психолога, лаборанта, загалом 10 вакансій.

Три лікаря-стоматолога потрібні у Гусятині; кардіолог і офтальмолог – у Монастириській міській лікарні; лікарі акушер-гінеколог та УЗД – у Бучачі.

Лікарів ортопеда-травматолога, фізичної та реабілітаційної медицини, ерготерапевта чекають пацієнти у Заліщиках.

Для лікарів загальної практики - сімейних лікарів є місця праці у Бучачі, Козові, на Кременеччині.

У медичних закладах Теребовлянщини є робота для невропатолога, отоларинголога, педіатра, офтальмологів, хірурга, анестезіолога, інфекціоніста, лікаря-лаборанта.

Потрібні також лікарі ветеринарної медицини. Для них є вакансії у ветеринарних медичних закладах міст Тернополя, Гусятина, Зборова, Лановець, Шумська.    

Найбільшу зарплату - 20 тис. грн, платитимуть хірургу, кардіологу, офтальмологам, інфекціоністу, анестезіологу, невропатологу, отоларингологу, педіатру, фізіотерапевту, загальної практики - сімейним лікарям, лікарю-лаборанту (загалом 14 вакансій).

Заповнити анкету-резюме можна тут.   

Довідки можна отримати за телефоном «гарячої лінії» Тернопільського обласного центру зайнятості – 0635765756, у місцевому центрі зайнятості або через Telegram

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео