![](/uploads/media/df/21/df218186fd98f518f6a0086d50273d1a_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині ледь не згорів рейсовий автобус
Внаслідок пожежі знищено моторний відсік автобуса на площі 3 м кв
![пожежа-авто-593x445](/uploads/media/1f/d4/1fd402660e0f35a9c68ef6f5ecac254c_w640.jpg)
9 вересня о 10:25 у м. Чортків на вул. Пітушевського виникла пожежа рейсового автобуса «ПАЗ» (міська маршрутка), що належить місцевому підприємству. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС України у Тернопільській області.
Внаслідок пожежі знищено моторний відсік автобуса на площі 3 м кв. Пожежу ліквідував черговий караул 6-ї державної пожежно-рятувальної частини. Під час гасіння врятували даний автобус.
Фото з відкритих джерел