![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині ліквідовують наслідки ДТП, яку скоїв водій вантажівки (фото)
За останній рік у області водії авто пошкодили 120 метрів бар'єрних огороджень на державних автошляхах
![](/uploads/media/b0/2a/b02a085d61eb8e54b8fce38e85c1a7b1_w1600.jpg)
У ніч на 18 січня в селі Нагірянка Чортківського району трапилася дорожньо транспортна пригода без потерпілих. Водій вантажного автомобіля в’їхав у дельтаблок на трасі М-19. Служба автомобільних доріг(САД) у Тернопільській області оперативно ліквідувала наслідки ДТП і боротиметься за відшкодування державі завданих збитків.
Нагадаємо, за повідомленням поліції, причиною аварії було перевищення безпечної швидкості. Бетонне огородження підтвердило свою ефективність на ділянці дороги та вберегло вантажівку від з’їзду в яр.
Напередодні підрядна організація монтувала бетонні конструкції на іншій ділянці траси М-19: поблизу села Воля Тернопільського району. Там теж на дельтаблоки наїхав транспортний засіб.
Лише протягом 2022 року в Тернопільській області трапилося 8 ДТП, у яких пошкодили бар’єрне огородження на державних автошляхах. Понівечено 120 метрів конструкцій.
Фото САД у Тернопільській області