![](/uploads/media/68/3c/683cf1a897743b2178235d5bd82948db_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині негода повалила десятки дерев
До ліквідації наслідків залучали поліцію та цивільних громадян
![](/uploads/media/b9/e3/b9e3f2579b0db6bfe03741b5a07d2629_w1280.jpg)
Протягом останньої доби пориви вітру призвели до неодноразового падіння дерев та гілля на проїжджу частину автошляхів державного значення Тернопільщини. Про це повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури області.
Загалом вітром повалило 30 дерев. Дорожники разом із поліцією та громадянами оперативно організували прибирання перешкод з доріг та відновили повноцінний рух транспорту.
![](/uploads/media/92/10/9210db929f26a9dea2733ce88805c848_w1600.jpg)
Нагадаємо, через шквальний вітер в Україні залишилися без світла 276 населених пунктів. Найбільше знеструмлень – на Київщині. На сусідній Хмельниччині без напруги залишилися понад 9,4 тисячі абонентів.
Фото Служби відновлення та розвитку інфраструктури Тернопільської області