![](/uploads/media/3b/f2/3bf26bcb818f10b09dba6b3109ace67e_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині п'яний водій пошкодив авто поліцейських і втік
Аварія сталася уночі під час комендантської години
![](/uploads/media/0f/b3/0fb30a559b02ce52e3c3a2b14c1e0f99_w1600.jpg)
П’яний 37-річний водій в’їхав у службове авто поліцейських «Renault Duster» у Кременці вночі 24 лютого. Про це повідомив очільник Нацполіції Тернопільщини Сергій Зюбаненко.
За його словами, правоохоронці близько 1 години ночі оформляли адмінматеріали про нетверезу їзду. В цей момент, як згодом з’ясувалося, інший п’яний водій в’їхав у службове авто. Після вчинення ДТП винуватець втік з місця події. Невдовзі поліцейські розшукали його. Ним виявився 37-річний житель Кременця.
За десять місяців поліцейські Тернопільської області склали більше 2685 адміністративних протоколів за статтею 130 КУпАП - керування транспортними засобами особами, які перебуваються у стані сп’яніння. Причому третину з них виявили у комендантську годину. Люди, на вулиці війна, а ви – святкуєте. Схаменіться, – каже Сергій Зюбаненко.
Читайте також: На Тернопільщині чоловік збив десятирічну дівчинку і втік
![](/uploads/media/ca/5a/ca5af6a3fd96807136f0fd5db9ee116e_w1280.jpg)
Фото Сергія Зюбаненка