Ростислав Фук

На Тернопільщині перевіряють магазини і ринки (відео)

В області триває спецоперація «Акциз»

Ввіз та реалізацію спиртної та тютюнової продукції контролюють працівники Тернопільського районного управління поліції. Це робиться для того, аби унеможливити потрапляння контрафакту на територію міста та області, повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.

На Тернопільщині триває спецоперація «Акциз». За словами заступника начальника Тернопільського райуправління поліції Івана Рибчака, правоохоронці щодня перевіряють магазини, ринки та інші місця, де може тривати незаконна торгівля підакцизними товарами.

За останніх три тижні поліцейські області виявили та вилучили 16488 літрів спиртосуміші, 5342 пачки сигарет, понад 28 кілограмів тютюну, пристрої для куріння та 4682 заправок до них. Склали 174 адміністративних протоколи.

Під час чергової перевірки на центральному ринку Тернополя поліцейські виявили чоловіка, який продавав тютюн. Заборонений товар вони вилучили. Це - понад 4 кілограми сушеного та подрібненого листя на 3066 гривень.

Правоохоронці закликають усіх дотримуватися норм чинного законодавства під час реалізації алкогольних та тютюнових виробів, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: На Тернопільщині поліцейські вилучили понад дві тонни спирту

Фото, відео Національної поліції Тернопільської області

Вибір читачів за тиждень

Відео