10 квітня, на Тернопільщині прогнозують різке погіршення погодних умов. Синоптики попереджають про заморозки до –5°C, ожеледицю, сильний вітер і хуртовину. Рятувальники закликають жителів бути обережними та дотримуватися правил безпеки.
На Тернопільщині погіршиться погода: рятувальники попереджають про небезпеку
Водіїв та пішоходів закликають бути обачними на дорогах

Уночі та в першій половині дня синоптики прогнозують сильні заморозки у повітрі — температура знизиться до 0…–5°С. На дорогах утвориться ожеледиця, що значно ускладнить рух транспорту.
Також протягом дня можливі пориви північно-західного вітру до 15–20 м/с і хуртовина. Вдень прогнозують заморозки на поверхні ґрунту в межах 0…–5°С.
У ДСНС застерігають мешканців області бути обережними:
Будьте обережні! Дотримуйтеся правил безпеки під час руху, уникайте тривалого перебування на відкритому повітрі, захищайте сільськогосподарські культури від переохолодження, — зазначили у Головному управлінні ДСНС у Тернопільській області.
Фото з відкритих джерел