Тамара Коблик

На Тернопільщині працюють іноземці з 18-ти країн світу

Майже дві третини іноземців, які офіційно трудяться на теренах області, обіймають керівні посади або є засновниками компаній

У січні - березні 2022 року у Тернопільському обласному центрі зайнятості було видано (продовжено термін дії) 14 дозволів на застосування праці іноземних громадян. Найбільше дозволів на працевлаштування в Україні отримали громадяни США, Вірменії та Польщі.
 
В області іноземці працюють у переробній промисловості (34%), сільському господарстві та оптовій (роздрібній) торгівлі (по 21,0%), в торгівлі (15,1%), сфері обслуговування і надання інших послуг (29,9%), повідомляють в пресслужбі Тернопільського обласного центру зайнятості.
 
На Тернопільщині у січні-березні 2022 року 46 роботодавців використовують працю 61 іноземця з 18 країн, зокрема, Польщі, Турецької Республіки, Німеччини, Таїланду, Вірменії, Руанда, Королівства Данія, США, Швейцарії, Литви, Латвії, Франції, Китаю, Болгарії, Білорусі, Грузії, Італії та Нідерландів.
 
Майже дві третини іноземців, які офіційно трудяться на теренах області, обіймають керівні посади та належать до категорії «засновники та/або учасники, а також бенефіціари (контролери) юридичної особи, створеної в Україні».
 
Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео