Ростислав Фук

На Тернопільщині презентували книжку поезії, присвячену 105-й бригаді тероборони (фото)

«Сталева воля» – це продовження збірника поезій «Мої гердани» Олександри Карої

Поетичну збірку Олександри Карої «Сталева воля», присвячену 105-й бригаді територіальної оборони презентували у Настасівській бібліотеці. Культурно-мистецьку імпрезу приурочили до Всесвітнього дня книги та авторського права, повідомляють у пресслужбі Великоберезовицької громади.

«Сталева воля» – це продовження збірника поезій «Мої гердани».

На літературно-мистецькій зустрічі з письменницею її поезію читали учні Настасівського ліцею: Купріянова Яна, Ігор Москаль, Анастасія Батицька, Любов Злонкевич, Марія Дзюбак, Ольга Москаленко та директор будинку культури села Буцнів - Роман Коломієць.

Поезія Олександри Карої розвивається у тісному сплетінні з піснею. Адже вона відмінна поетеса-піснярка. Тож усі присутні мали змогу почути пісні у виконанні тріо гурту «Золоті журавки» (художній керівник-Людмила Червінська), Ігоря Вовчака в супроводі неперевершеного віртуоза гри на скрипці - Володимира Довбні, – йдеться в повідомленні.

Вела захід Любов Шарган. У її виконанні звучали також поезія та пісні пані Лесі.

Довідково

Творить свою поезію пані Леся з дитинства та друкується у різних періодичних виданнях як в Україні, так і за кодоном. Чимало її віршів поставлено на музику та звучать у виконанні тернопільських співаків. Творчий доробок жінки відзначено численними грамотами, дипломами, медалями, зокрема й за участь у фестивалях і конкурсах, що проходили в Україні та за її межами. Нагороджена поетеса за вагомий внесок у збереження і популяризацію української авторської пісні за кордоном та розвиток культурно-мистецької співпраці.

У своєму доробку наша Олександра Кара має 23 збірки: «Сонце в долонях», «Моя Голгофа», «Автограф», «Орлині крила», «Мед і дьоготь», «Притулюсь до сонечка» «Слова зернини», «Україна моя», «Грааль», «Справа честі», «Крило війни», Болить мені», «У кожного своя весна», «Болить мені», «Хай горить твоя свічка» й інші.

Фото Великоберезовицької громади

Вибір читачів за тиждень

Відео