![](/uploads/media/bb/df/bbdf9c631eyz4024de769b3d0176c733_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині судитимуть начальника військової частини за вимагання хабаря в підлеглого
Підозрюваному загрожує до 10 років ув’язнення
![](/uploads/media/1b/bb/1bbb9935dd49bacce59a8c980b255864_w320.jpg)
Прокурори завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно начальника інженерної служби однієї із військових частин на Тернопільщині за фактом вимагання та одержання хабаря. Про це повідомили в пресслужбі спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.
За даними слідства, посадовець систематично вимагав від підлеглого гроші за те, що не притягуватиме його до відповідальності. Таким чином солдат міг отримувати грошове забезпечення у повному обсязі.
Майор погрожував накладенням дисциплінарного стягнення за правопорушення, яких не було, а також не погоджував відпустки без грошової «винагороди». Задокументовано декілька таких фактів. Встановлено, що всього він отримав від підлеглого понад 30 000 гривень «данини», яку той надсилав йому на банківську картку, – йдеться в повідомленні.
Підозрюваному інкримінують частину 3 статті 368 Кримінального кодексу України. У разі доведення вини обвинуваченому загрожуватиме від 5 до 10 років ув’язнення, трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, а також конфіскація майна.
Читайте також: У тернопільському центрі комплектування заперечують причетність працівника до кримінальної схеми
Фото з відкритих джерел