![](/uploads/media/0f/7e/0f7ebe02efbc0999fc3e410facafd548_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині судитимуть псевдоволонтерів, що використали 2 млн грн пожертв на ЗСУ для власного збагачення
Завершено розслідування, що здійснювали слідчі поліції під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури
![](/uploads/media/a0/33/a0336204af7647a44688f45223c43b88_w960.jpg)
Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо двох псевдоволонтерів та дружини одного з них, обвинувачених у використанні благодійних пожертв громадян на потреби ЗСУ для особистого збагачення під час воєнного стану (ч. 3 ст. 201-2 ККУ). Про це повідомили у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.
Розслідуванням встановлено, що 2 брати разом з родичкою за зібрані на підтримку Збройних Сил України добровільні пожертви громадян придбали для власного використання автомобілі Range Rover та Audi - Q5, а також мобільні телефони Apple IPhone 13 Pro Max, ювелірні вироби, та інші матеріальні цінності на загальну суму близько 2 мільйонів гривень.
Завершено розслідування, що здійснювали слідчі поліції під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури.
Нагадаємо, нещодавно поліція затримала двох керівників благодійного фонду з Тернопільщини. За версією слідства, чоловіки збирали кошти на ЗСУ, половину з яких привласнювали собі.
12 травня за рішенням Тернопільського міськрайонного суду Івана і Андрія Козаків взяли під варту просто із зали суду, призначивши заставу у розмірі понад 1 мільйон гривень. Під вартою брати перебувають досі. Застави вони не сплатили.
Фото пресслужби Тернопільської обласної прокуратури