![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині учні мистецької школи збирають кошти для захисників (відео)
У центрі селища Заводське на Чортківщині діти грають на музичних інструментах та співають українські пісні, щоб допомогти нашим воїнам
![](/uploads/media/2d/ea/2dea89cbcfe1e8095aa55d2a3a2083f9_w320.jpg)
Учні та випускники Заводської комунальної мистецької школи, що на Чортківщині, роблять свій внесок у перемогу. Діти грають на музичних інструментах та співають українські пісні в центрі селища. Таким чином вони збирають кошти для захисників. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Заводської об’єднаної територіальної громади.
Повномасштабне вторгнення росії торкнулося кожного маленького українця та українку. Вони не тільки вірять у перемогу, а долучаються до її наближення своїми вчинками. Своїми вчинками вихованці школи мистецтв дають нам відчуття єдності і непереможність, - йдеться в дописі.
До слова, у Тернополі шестикласник грає на барабанах у парку, щоб зібрати гроші для ЗСУ.
Фото, відео з фейсбук-сторінки Заводської об’єднаної територіальної громади