![](/uploads/media/be/21/be21b7e98a342d7fa60075c7f8019f6a_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині в результаті ДТП важкі травми отримав 26-річний чоловік
Також до лікарні потрапив ще один учасник аварії. Обоє були без шоломів
![](/uploads/media/70/aa/70aa03e24dd02b63e573c3b266467109_w640.jpg)
Двоє людей отримали тілесні ушкодження в результаті дорожньо-транспортної пригоди. Аварія трапилася 27 березня близько 23:00 в селі Колиндяни. Про це пише Досьє 102.
На місце пригоди виїжджала бригада екстреної медичної допомоги та слідчо-оперативна група.
За попередньою інформацією, водій мотоцикла “Lifan LF200-10S” разом із пасажиром не впорався з керуванням, з’їхав на узбіччя та врізався в кам’яну огорожу. Обоє були без шоломів.
У результаті удару 26-річного чоловіка бригада швидкої забрала до лікарні із важкими тілесними ушкодженнями. Госпіталізували до медзакладу й іншого учасника автопригоди.
Слідчі встановлюють причини ДТП, а також особу, яка керувала мототранспортом.
Даний факт працівники поліції внесли до ЄРДР відповідно до статті 286 ККУ. Триває слідство.
![](/uploads/media/cf/a1/cfa15bbb74025f719e7e49ecf8dc9e92_w640.jpg)
Фото Національної поліції