![зарваниця5](/uploads/media/4f/1c/4f1cf79f3d6ab21a7d25790958eac4f1_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині відкрили меморіальну дошку загиблому 32-річному Герою (фото)
Пам’ятний знак встановили на фасаді гімназії
![](/uploads/media/7e/e8/7ee894f27749638a211a7d2b357e66fb_w1600.jpg)
Меморіальну дошку загиблому Герою Тимофію Антощуку відкрили в селі Шумбар Шумської громади 31 березня. Про це повідомили на фейсбук-сторінці громади.
Пам’ятний знак встановили на фасаді гімназії. Священник відслужив панахиду та освятив меморіальну дошку. Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували полеглого земляка.
Нагадаємо, Тимофій Антощук народився 1990 року у селі Шумбар. Протягом 2015-2016 років захищав Україну на Донеччині, згодом був демобілізований. З березня 2022 року призваний на службу в Збройні сили України, був заступником командира групи загону спецпризначення. Загинув 27 листопада 2022 року поблизу Бахмута на Донеччині, похований на «Пантеоні Героїв» на Микулинецькому кладовищі у Тернополі.
Фото Шумської громади