![](/uploads/media/ba/21/ba214ae981f05792028fbc5bc2dc55e0_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині відкрили пам’ятну дошку загиблому Герою
Вічна слава Герою
![](/uploads/media/ca/e3/cae3c61edde953f3b4786456f34c3377_w1920.jpg)
Урочисте відкриття пам'ятної дошки загиблому Герою Дмитру Батовському відбулося 19 червня в Кременецькому академічному ліцеї Уласа Самчука. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Кременецької громади.
Нагадаємо, 39-річний Герой загинув 13 квітня.
Коли помирає людина – це велика трагедія, велике горе для всієї родини. А коли вона гине за нашу незалежність – трагедія для всієї країни. Він поклав свою душу і тіло за те, щоб ми жили в незалежній державі. Не просто кажуть в народі: «Поки нас пам'ятають – ми живі». Герой Дмитро назавжди буде в нашій пам'яті, в наших серцях і душах, – йдеться в повідомленні.
Фото Вікторії Шеремети