![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині відкрили перший центр ментального здоров’я
У центрі спеціалісти безкоштовно консультуватимуть мешканців двічі на тиждень
![](/uploads/media/f2/a0/f2a039e795a93d5f5d6e6e016f7bae23_w640.jpg)
Вперше у Тернопільській області відкрили центр ментального здоров’я. На базі амбулаторії загальної практики сімейної медицини Великогаївської громади відкрили центр психічного здоровʼя у якому працюватимуть психолог та соціальний працівник. Про це розповіли на сторінці Департаменту охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації.
Усі жителі громади, внутрішньо переміщені особи та військовослужбовці мають змогу звернутися у центр й отримати кваліфіковану психологічну допомогу і підтримку.
У центрі спеціалісти будуть безкоштовно консультувати мешканців двічі на тиждень. Зокрема, всі працівники амбулаторії загальної практики сімейної медицини громади пройшли навчання з психологічної та психосоціальної допомоги та готові надавати консультації усім, хто цього потребує.
Фото Тернопільської ОВА