![](/uploads/media/6c/7e/6c7e159cbc2727c03a3ca8f3de6yzc59_orig_thumb.jpg)
На Тернопільщині виявили незаконний мініцех з виготовлення «елітного» алкоголю (фото, відео)
Увесь товар розливався з однієї бочки, але у різні фірмові пляшки. Аби напій відрізнявся кольором та смаком, до сурогату додавали різні есенції та барвники
![](/uploads/media/59/b3/59b319b49a92171b3d4b7eff86f77216_w640.jpg)
Майже сімсот літрів спиртосуміші виявили працівники поліції у жителя села Чистилів. Чоловік виготовляв та реалізовував алкоголь. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Під час обшуків, проведених під процесуальним керівництвом окружної прокуратури, слідчі виявили мініцех з виготовлення елітних спиртних напоїв.
«Бізнесмен» у недобудованому гаражному приміщенні, розташованому на території свого домогосподарства, розливав алкоголь - горілка, віскі, бренді, коньяк та інші напої. Виробництво проводилося в антисанітарних умовах.
Увесь товар розливався з однієї бочки, але у різні фірмові пляшки. Аби напій відрізнявся кольором та смаком, він до сурогату додавав різні есенції та барвники.
Під час обшуку у чоловіка, окрім спиртосуміші, вилучили коробки на різні алкогольні напої, корки та пляшки. Встановлюють слідчі, звідки «бізнесмен» брав сировину та кому реалізовував свій «елітний» алкоголь.
Даний факт внесений в ЄРДР відповідно до статті 204 ККУ(незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).
Вирішується питання про оголошення йому підозри. Триває слідство.
Нагадаємо, на Тернопільщині облаштували у хліві мініцех із виготовлення цигарок.
Читайте також: На Тернопільщині поліцейські вилучили понад дві тонни спирту
Фото та відео Національної поліції