Ростислав Фук

На Тернопільщині виявили підпільну фабрику з виготовлення горілчаних виробів (фото)

За оперативною інформацією, за майже рік промислу підозрювані виготовили та збули понад 32 тисячі пляшок горілки різних торгових марок

Підпільну фабрику з виготовлення горілчаних виробів заблокували правоохоронці Тернопільщини. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

Організатором протиправного бізнесу виявився 56-річний мешканець Тернопільського району, який у підвалі свого будинку налагодив виробництво фальсифікованого алкоголю. Він залучив до своєї діяльності чотирьох чоловіків, які безпосередньо змішували компоненти та розливали отриманий сурогат у скляну тару. Після розливу виготовленого виробу спільники клеїли на пляшки етикетки відомих торгових марок, а на горловину заздалегідь підроблені марки акцизного податку. Фасували контрафактну продукцію у поліетиленові ящики. Продукцію реалізовували на території області. Вартість товару була різною і залежала від бренду підробки, – йдеться в повідомленні. 

За оперативною інформацією, за майже рік злочинного промислу підозрювані виготовили та збули понад 32 тисячі пляшок горілки різних торгових марок з підробленими марками акцизного податку на загальну суму близько 2 мільйонів гривень. 

Поліцейські провели у фігурантів кілька десятків санкціонованих обшуків під час яких вилучили: знаряддя для виготовлення контрафактної продукції, фальсифікований товар, з підробленими марками акцизного податку, мобільні телефони, чорнові записи, банківські картки.

Слідчі поліції оголосили фігурантам про підозру за фактом незаконного придбання, зберігання з метою збуту незаконно виготовлених спирту етилового та алкогольних напоїв, вчиненому організованою групою (ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України). Крім цього, організатору підпільного бізнесу інкриміновано ще й ч. 1 ст. 199 Кримінального кодексу України, а саме - незаконне виготовлення, зберігання, перевезення з метою використання при продажу товарів, збут підроблених марок акцизного податку. За вчинене змовники понесуть кримінальну відповідальність. 

Процесуальне керівництво здійснює Тернопільська обласна прокуратура.

Фото поліції Тернопільської області 

Вибір читачів за тиждень

Відео