Ростислав Фук

На Тернопільщині за 70 мільйонів продали один зі спиртзаводів

6 учасників боролися за право власності на торгах «Прозорро.Продажі»

Перший приватизаційний онлайн-аукціон з початку повномасштабного вторгнення, на якому продали Кобиловолоцький спиртзавод, відбувся 19 вересня. Про це повідомили на сторінці Тернопільської обласної військової адміністрації.

Переможна ставка склала понад 70 млн грн. Це один із трьох спиртових заводів області, які були виставлені на аукціон.

6 учасників боролися за право власності на торгах «Прозорро.Продажі». Протягом аукціону ціну продажу збільшили майже втричі з 25,2 млн грн стартової вартості.

Після підписання договору купівлі-продажу новий власник отримає актив, до якого входять нежитлові приміщення, понад 10 одиниць транспорту, сотні одиниць виробничого устаткування для провадження діяльності та під'їзна залізнична колія. Також йому необхідно буде сплатити кошти в розмірі стартової вартості об’єкта на рахунки держпідприємства «Укрспирт» для погашення заборгованостей Кобиловолоцького спиртзаводу.

Нагадаємо, Тернопільщина виставила на аукціон три спиртзаводи. Вони у занедбаному стані, однак мають потенціал для перепрофілювання. Найперше це роблять для того, щоб створити нові робочі місця під час війни, адже в область переїхало чимало переселенців.

Читайте також: На Тернопільщині спиртзавод продадуть з аукціону 20 вересня: яка стартова ціна

Фото Тернопільської ОВА

Вибір читачів за тиждень

Відео