![](/uploads/media/8d/65/8d656bcf766d314755b454478957660b_orig_thumb.jpg)
Біля Тернополя зіткнулися дві вантажівки та рейсовий автобус: є постраждалі (фото, оновлено)
На місці події працюють медики та слідчі
![](/uploads/media/69/6a/696a4ed6ffea1bf2e08dd90040db3e8b_w640.jpg)
На автодорозі М-19 Доманове — Тереблече, неподалік 332 км автодороги, сталася автопригода з травмованими. Про це повідомили у телеграм-каналі Патрульної поліції України.
Восьмеро людей з тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості потрапили до лікарні у результаті дорожньо-транспортної пригоди. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Аварія трапилася 18 січня близько 14:00. На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група. За попередньою інформацією, на трасі Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, біля повороту до села Острів, не розминулися маршрутний автобус та дві вантажівки.
Усіх травмованих доправили до лікарні. У водіїв візьмуть зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Вирішується питання про внесення даного факту в ЄРДР відповідно до статті 286 ККУ. Триває слідство.
У зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою рух транспорту на визначеній ділянці дороги ускладнений.
Плануйте маршрут своєї поїздки з урахуванням цієї інформації, - йдеться у повідомленні.
Фото Патрульної поліції та Національної поліції